Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Podsumowanie innowacji pedagogicznej "MATEMATYCZNE ŁAMIGŁÓWKI -MĄDRE GŁÓWKI"

Klasa 3b i 3c zakończyły udział w innowacji pedagogicznej, której głównym celem było stymulowanie rozwoju uczniów poprzez rozwiązywanie ciekawych problemów z różnych dziedzin matematyki. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, rozwiązywały zagadki matematyczne, grały w gry dydaktyczne, a także brały udział w zabawach, które łączyły treści matematyczne z życiem codziennym. Zaangażowanie uczniów było ogromne, a pokonywanie własnych trudności wzmacniało w nich poczucie własnej wartości, a także kształtowało motywację do uczenia się matematyki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj