Aktualności

Międzyklasowy test czytania ze zrozumieniem

Międzyklasowy test czytania ze zrozumieniem

Klasy drugie wzięły udział w szkolnym konkursie pt: „Czytam i rozumiem”, którego celem było doskonalenie umiejętności cichego czytania ze zrozumieniem oraz kształtowanie koncentracji uwagi, jak również rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Uczniowie odpowiadali na szereg pytań związanych z treścią samodzielnie przeczytanego tekstu. Uczestnicy dołożyli wszelkich starań, aby zdobyć jak najlepsze wyniki.

Zwycięzcami konkursu zostali:

z kl. 2a:

Aleksandra Chabko
Szymon Rokita

z kl. 2b:

Justyna Kędzior
Oskar Koralewicz
Anna Mikulska

z kl. 2c:

Julia Bącal
Nina Hanke
Tymoteusz Orzech

z kl. 2d:

Wiktoria Dander
Gabriela Małkowska
Szymon Woźny

z kl. 2e:

Wiktoria Jaszczur
Lena Maćkowska

z kl. 2f:

Alicja Osior
Helena Pomianek

 

Wielkie gratulacje!!!