Archiwum SP 1-3 2022/2023

Spotkanie z psem

Dogoterapia to metoda, która doskonale łączy naukę oraz zabawę, a psy potrafią być wspaniałymi terapeutami, rozwijającymi umiejętność okazywania emocji. Spotkania z psem terapeutą pozwalają dzieciom na poszerzenie wiedzy o świecie zwierząt, rozwijają empatię i poczucie odpowiedzialności. Dzieci mogą przypomnieć i utrwalić prawidłowe zachowanie podczas spotkania z psem. W klasach 3c, 3d, 3e, 3f oraz 3g drugiego i trzeciego marca odbyło się spotkanie z panią Barbarą Urban oraz psem terapeutą.

    

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj