Archiwum SP 1-3 2022/2023

Roboty Codey Rocky w akcji

Podczas grudniowych i styczniowych zajęć dodatkowych uczniowie klas drugich zapoznawali się z robotami Codey Rocky. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać podstawowe ruchy jakie robot może wykonać. Następnie uczniowie projektowali jakie czynności ma zaprezentować ich Codey Rocky na naszym szkolnym korytarzu. Zajęcia dodatkowe cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród chłopców jak i dziewczynek. Dzieci wykonywały kolejne etapy zadań z ogromnym uśmiechem na twarzy.
Roboty Codey Rocky wraz z całym niezbędny wyposażeniem zostały zakupione przez szkołę w ramach programu Laboratoria przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj