Archiwum SP 1-3 2022/2023

W krainie muz...

Uczniowie klasy 1d zrealizowali zadanie „W niemym kinie” z modułu I Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego: „ Z kulturą mi do twarzy”. Dzieci zostały zapoznane z historią kina w dostępnym dla nich zakresie- filmy nieme, rodzaje animacji itp. Ponadto uczniowie odgrywali różne scenki pantomimiczne mające na celu wcielenie się w rolę prawdziwego aktora oraz doskonalenie umiejętności prezentowania, rozpoznawani oraz nazywania odpowiednich emocji. Zajęcia dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj