Archiwum SP 1-3 2022/2023

Sukces taneczny naszych uczennic!

W Płocku odbyły się Mistrzostwa Świata Federacji WADF (World Artistic Dance Federation) w tańcu artystycznym. Polskę i Rzeszów reprezentowała grupa młodziutkich tancerzy, która odniosła ogromny sukces. Miło nam poinformować, że wśród tanecznych talentów znalazły się dziewczynki z naszej szkoły, które należą do zespołu T-8. Utalentowane tancerki zdobyły złoty medal - Formacja Show do lat 12 ”Konkurs na orzecha“.

Nasze uczennice:
Małgorzata Kielar
Amelia Dusznik
Emilia Dąbrowska
Julia Kaznowska
Ewa Żydek
Rozalia Witowska
Natalia Chmura
Emilia Świąder

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy wytańczonych medali!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj