Archiwum SP 1-3 2022/2023

Inauguracja Akademii Przyszłości!!!

W dniu 22 października 2022 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 18 z oddziałami dwujęzycznymi w Rzeszowie odbyła się uroczysta Inauguracja Akademii Przyszłości. Wzięło w niej udział 21 studentów Akademii – uczniów 13 szkół z województwa podkarpackiego,  rodzice, koordynatorki szkolne i wolontariusze Akademii.

            Motywem przewodnim była wędrówka. Dzieci podpisywały się na otrzymanych przy wejściu biletach, opowiadały co może się przydać podczas wyprawy i pomagały skompletować ekwipunek podróżnika, w ramach rozgrzewki umysłowej rozwiązywały quiz i rebusy
a wszyscy obecni podczas rozgrzewki fizycznej przed podróżą tańczyli „Makarenę”. Następnie wszyscy zgromadzeni zostali poproszeni o narysowanie swojego marzenia i zawieszenie swojej pracy w galerii. Na koniec dzieciom wręczone zostały wyprawki i indeksy sukcesów. Zwieńczeniem wydarzenia były grupowe zdjęcia oraz możliwość zrobienia sobie zdjęć indywidualnych.

Studenci Akademii aktywnie uczestniczyli w proponowanych atrakcjach
i z entuzjazmem rozpakowywali otrzymane wyprawki. Zebranym gościom zapewniony został również poczęstunek.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj