Archiwum SP 4-7 2017/2018

Spotkanie z pisarką Stanisławą Bełch

W poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., uczniowie klas czwartych wzięli udział w spotkaniu z rzeszowską pisarką, Stanisławą Bełch. Autorka opowiedziała o swoich początkach w pisarstwie, o książkach, które napisała i o bohaterach, których wymyśliła. Pisarka zadała uczniom zagadki na temat najsłynniejszych miejsc w Rzeszowie oraz podarowała im własnoręcznie wykonane zakładki do książek. Na koniec, obecni na spotkaniu mogli wcielić się w rolę dziennikarzy, którzy zadawali gościowi pytania.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Kolejna wizyta sympatycznej pani Stanisławy planowana jest na jesień.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj