Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Rok szkolny 2016/2017 to rok sukcesów!

To był bardzo pracowity rok w naszej szkole. Ale opłacało się!!!.

Uczniowie osiągnęli bardzo dużo sukcesów w pozaszkolnych konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Wśród tych wszystkich konkurencji były konkursy wojewódzkie, ogólnopolskie, ale i międzynarodowe. Z powodzeniem zaznaczyliśmy swoją obecność w najtrudniejszych konkursach – tych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.

Poniżej zamieszczamy wykaz uczniów, którym należą się szczególne gratulacje za uzyskane osiągnięcia. Za pięknym tytułem laureata, finalisty czy miejscem na podium skrywają się godziny nauki, prób i treningów. Tym bardziej wszyscy doceniamy te osiągnięcia i serdecznie gratulujemy. Za każdym sukcesem wychowanka stoi jego nauczyciel i trener, który potrafił przekazać swoją pasję i rozwinąć talent podopiecznego. Dlatego też ogromne podziękowania należą się nauczycielom, dzięki którym nasi uczniowie tak dużo osiągnęli w tym roku szkolnym.

.

.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj