Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Zajęcia dodatkowe z matematyki w języku angielskim

W dniu 6 czerwca w ramach współpracy z Wydziałem Matematyczno –Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyły się zajęcia dodatkowe z matematyki w języku angielskim dla uczniów klas 5a, 5b i 6a. Zajęcia poprowadziła Konstantina Karamani z Grecji.

Celem zajęć jest korelacja kilku przedmiotów – matematyki, języka angielskiego, historii i geografii. Na początku zajęć uczniowie zostali wprowadzeni w świat Grecji, poznali najważniejsze informacje historyczne o Grecji oraz greckie obyczaje.  Następnie wszyscy uczyli się greckiego alfabetu i ćwiczyli poprawną wymowę. Kolejnym etapem zajęć było rozwiązywanie zadań matematycznych dotyczących figur płaskich. Uczniowie poznali podstawowe słownictwo matematyczne w języku angielskim
i greckim. Zajęcia podobały się uczniom, chętnie zadawali pytania i rozwiązywali zadania.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj