Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019!

To już ostatnia informacja w aktualnościach tego roku szkolnego, ale jakże bardzo istotna. Podsumowaliśmy nasze osiągnięcia w konkursach pozaszkolnych i należy stwierdzić, że to był bardzo udany i owocny rok szkolny.

W tabelkach przedstawiamy szczegóły dotyczące zdobytych miejsc, opiekunów i typy konkursów, w których brali udział nasi uczniowie. Przedstawiamy to w różnych kategoriach wiekowych. Jesteśmy dumni z wszystkich osiągnięć, które wypracowali uczniowie pod opieką swoich nauczycieli. Jest to dowód na to, iż w naszej szkole jest miejsce na rozwijanie zainteresowań i odkrywanie talentów.

A jakie mamy zdolne dzieci i pracowitą młodzież zobaczcie sami.

Gratulujemy wszystkim, którzy osiągnęli sukces oraz nauczycielom, którzy przygotowali swoich uczniów do wszelkich konkursów, turniejów i zawodów. Brawo!!!

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj