Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Wyjście kl. 4a na Wystawę Interaktywną Eksploratorium na UR

W środę 13 grudnia klasa 4a odwiedziła Uniwersytet Rzeszowski. Głównym celem wyjścia było zwiedzenie Wystawy Interaktywnej Eksploratorium. Eksponaty wchodzące w skład wystawy przybliżają wiedzę z matematyki, biologii i fizyki. Na stanowiskach uczniowie poznawali m.in. modele anatomiczne oraz modele ukazujące wybrane zjawiska fizyczne: ruch falowy, zagadnienia z optyki. Rozwiązywali zagadki geometryczne wymagające logicznego myślenia i wyobraźni, używali mikroskopów, budowali most wg pomysłu Leonarda da Vinci, sprawdzali twierdzenie Pitagorasa za pomocą kierownicy. Wystawa bardzo zainteresowała młodych uczniów i sprawiła im dużo radości.
Oprócz aktywnej nauki był czas na wizytę w najbardziej charakterystycznej auli uniwersyteckiej w kształcie jajka, na wspólną integracyjną pizzę oraz na bubble tea.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj