Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Goście z UR

W Mikołajki naszą szkołę odwiedzili goście z Uniwersytetu Rzeszowskiego: studentki z Hiszpanii i Turcji wraz z panią dr Bożeną Maj- Tatsis. Zaproszone studentki przebywające w Polsce w ramach programu Erasmus+ obserwowały lekcję matematyki w oddziale dwujęzycznym – klasie 7a. Następnie spotkały się z uczniami klasy 8b – również oddziału dwujęzycznego. Dziewczęta i chłopcy opowiedzieli o tym jak wygląda nauka w naszej szkole i pokazali studentkom każdy zakamarek naszego ogromnego budynku spotykając w tym dniu wielu Mikołajów na szkolnych korytarzach.

Dziękujemy za miłe odwiedziny.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj