Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Słodka matematyka - desery o matematycznych kształtach

W ramach ogólnpoloskiego projektu (Nie)zwykła matematyka uczniowie zrealizowali zadanie z modułu III - Matematyczne Kuchenne Rewolucje. Zadanie polegało na wykonaniu deserów o matematycznych kształtach.

Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością - oprócz wykorzystania figur geometrycznych starali się stworzyć zapis działania matematycznego. Wykazali się  ciekawą formą prezentacji, a przy okazji trenowali swoje zdolności manualne i kulinarne.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj