Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności 2023/2024

Biblioteka z wyobraźnią

„Tu kwitnie wyobraźnia” – tak brzmiało tegoroczne hasło Ogólnopolskiego Miesiąca Bibliotek Szkolnych obchodzonego w październiku. Z tej okazji w naszej szkole odbywały się różne zajęcia czytelnicze, plastyczne i z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai rozwijające wyobraźnię, a wnętrze biblioteki nieco się zmieniło.

Odbył się również konkurs plastyczny „Książka jako portal do krainy wyobraźni”, a oto lista osób nagrodzonych: Nina Szerla 3e, Ewa Dymura 3f, Karolina Wielgus 3e  oraz wyróżnionych: Patrycja Kania 3a, Filip Krukowski-Sitek 3b, Dominik Sereda 3b, Kinga Toboła 2d, Julia Drozd 3f, Emilia Śmigiel 3a, Aleksandra Zajdel 3d. Gratulujemy!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj