Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

W świecie wykresów

W czwartek, 12 maja, w ramach współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim lekcję matematyki w oddziale dwujęzycznym – klasie 7a poprowadził niezwykły gość – Profesor Konstantinos Tatsis z Departament of Primary Education Uniwersytetu w Ioanninie w Grecji. Pan Profesor zajmuje się dydaktyką matematyki i współpracuje z UR. Lekcja prowadzona w języku angielskim dotyczyła używania wykresów w matematyce i nie tylko. Uczniowie obejrzeli przygotowaną prezentację i zaangażowali się w pracę w grupach rozwiązując przygotowane zadania. Ćwiczyli odczytywanie i interpretowanie danych z różnorodnych wykresów, a także rysowali wykresy na podstawie dostępnych informacji. Przy okazji rozwijali krytyczne myślenie. Była to również okazja do wypowiadania się w języku angielskim.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj