Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Drodzy Rodzice! Kochani Uczniowie!

Nikt z nas nigdy nie wyobrażał sobie takiego zakończenia roku szkolnego. Na długo zapamiętamy wydarzenia z ostatnich miesięcy. Wszyscy żyliśmy nadzieją, że to się szybko skończy i będziemy się mogli spotkać w naszej szkole.

Ale niestety, rzeczywistość okazała się inna i musieliśmy stawić jej czoła.

Kochani nasi uczniowie! – chcielibyśmy każdemu z Was podziękować za to, że tak aktywnie i z tak dużym zaangażowaniem staraliście się sprostać stawianym wymaganiom. To był trudny czas dla Was, a mimo tego byliście z nami codziennie. Często jeszcze na długo przed czasem wyznaczonej lekcji już witaliście się z nami i byliście gotowi do zajęć. Gdzieś daleko, ukryci za komputerem czy tabletem, ale blisko sercem i uśmiechem.

Pięknie dziękujemy za wytrwałość tym najmłodszym, ale podziwiamy i naszych ósmoklasistów.

Dla Was ten rok okazał się szczególnie trudny, a przecież to jeszcze nie koniec zmagań w walce o swoją najbliższą przyszłość.

Każdy z Was – i ten mały, i ten duży – zasłużył na odpoczynek i długie wakacje. Świadectwa, które na Was czekają niech sprawią radość i będą powodem do dumy. To dowód wielu godzin nauki i ogromnego zaangażowania.

Drodzy Rodzice!

Tak wiele ciepłych słów chcielibyśmy jako zespół nauczycieli Wam wszystkim przekazać. Bez Waszego wsparcia, zaangażowania i ogromnej pracy ze swoim dzieckiem nie moglibyśmy zrealizować tylu zadań. To Wy, w ostatnich miesiącach, odczuliście w sposób szczególny zmianę sposobu edukacji swojego dziecka.  

Dziękujemy za codzienną współpracę, kontakt i niesamowite wsparcie, które było nam tak bardzo potrzebne, by wspólnie przeżyć ten trudny czas.  

Z pewnością pojawiły się w okresie nauczania na odległość jakieś niedociągnięcia czy błędy, ale dla nas wszystkich była to przecież nowa sytuacja. Dzięki temu, że wzajemnie pomagaliśmy sobie, to wszelkie trudności udało się pokonać.

Teraz możemy więc tylko cieszyć się i podziwiać osiągnięcia naszych wychowanków, a Państwa dzieci.

Gratulując pięknych świadectw, załączamy również zestawienie wszystkich sukcesów naszych uczniów. W tym roku szczególnie te sukcesy należy docenić, bo ich osiągnięcie było naprawdę bardzo trudne. Czytajmy i podziwiajmy!!!

Z serdecznymi pozdrowieniami!

W imieniu nauczycieli SP18

Grażyna Lachcik

.

SUKCESY UCZNIÓW KL.I-III

SUKCESY UCZNIÓW KL.IV-VIII

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW KL.IV-VIII

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj