Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Warsztaty matematyczne z UR

Dnia 15 maja odbyły się kolejne warsztaty matematyczne w ramach współpracy z Wydziałem Matematyczno – Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Na zajęciach uczniowie otrzymali serię zadań, będących przedłużeniem pewnego zadania arytmetycznego. Uczniowie podczas szukania różnych rozwiązań jednego zadania mieli odkryć strategię rozwiązywania, aby następnie móc dokonać transferu tej metody na kolejne analogiczne problemy. Dodatkowo, uczniowie mieli okazję do zaobserwowania pewnych własności działań na liczbach naturalnych. W  zajęciach wzięli udział chętni uczniowie klasy 6a i 6b.

Zajęcia prowadziła pani dr Bożena Maj-Tatsis - pracownik Uniwersytetu Rzeszowskiego.