Archiwum SP 4-8 2022/2023

KOLEJNY SUKCES W MIEJSKICH IGRZYSKACH DZIECI W CZWÓRBOJU LA dz i ch

19 maja uczniowie naszej szkoły – klasy V - VI brały udział w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Czwórboju LA dziewcząt i chłopców. Każdy uczeń wystąpił w 4 konkurencja. Rywalizacja odbywała się w 4 blokach sprawnościowych : biegi krótkie 60m, długie 600m dzw i 1000m chł, skok w dal i rzut p. palantową. Uczniowie zdobywali punkty indywidualnie z każdej konkurencji, potem zostały one zsumowane. Wszyscy walczyli do końca dzięki czemu reprezentacja naszej szkoły zdobyła:
I miejsce Dziewczęta - suma punktów 960 – dostały się do Finału Wojewódzkiego!
XI miejsce Chłopcy – suma punktów 537

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj