Archiwum SP 4-8 2022/2023

Wycieczka do Bałtowa klasy 5c i 5e

W dniu 31 maja uczniowie klas 5c i 5e wraz z opiekunami wybrali się do Bałtowa w województwie świętokrzyskim, a dokładniej do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego na całodzienne zwiedzanie i rozrywkę.

Pogoda tego dnia dopisała, a program był wypełniony po brzegi atrakcjami i nie pozwolił nikomu nudzić się ani na chwilę.

Na początku piątoklasistów oprowadził po Jura Parku przewodnik, który mile został zaskoczony szeroką wiedzą naszych uczniów dotyczącą dinozaurów i ich historii. Następnie odwiedziliśmy Prehistoryczne Oceanarium, posłuchaliśmy ciekawych opowieści Wiedźmy Hogaty w Sabatówce, niektórzy mogli nawet potrenować jazdę na miotle w nagrodę za uważne słuchanie.

Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie m. in. Zwierzyńca Górnego – Parku Safari i Dolnego, gdzie widzieliśmy wiele dzikich i egzotycznych zwierząt, a wszystko było to możliwe dzięki sprawnemu przemieszczaniu się po ogromnym terenie szkolnymi amerykańskimi autobusami. Największe wrażenie zrobiły kapibary, surykatki i lemury. Po obiedzie spragnieni emocji uczniowie mieli czas na zabawę w Parku Rozrywki oraz przejażdżkę rollercoasterem. Najczęściej wybieraną atrakcją był Statek Piracki, który dostarczył naszym uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Piątoklasiści wrócili w doskonałych humorach i na pewno będą miło wspominać wspólnie spędzony czas w Bałtowie.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj