Archiwum SP 1-3 2021/2022

Lapbook z lektury "O psie, który jeździł koleją"

Kolejnym lapbookiem, który wykonała klasa 3e podczas zajęć z innowacji pedagogicznej, była książeczka dotycząca omawianej lektury Romana Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”. Uczniowie ozdobili stronę tytułową, następnie rozwiązywali quizy, zagadki i krzyżówki, które wklejali do lapbooka. Całość dowolnie komponowali i ozdabiali. Wykonanie książeczki z lektury było ciekawym sposobem na poznanie przygód Lampo oraz zapoznanie się z mapą, flagą, miastami i kulturą Włoch – czyli państwa, w którym toczy się akcja lektury.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj