Archiwum aktualności

Z sukcesami zakończyliśmy pierwszy rok nauki w nowej szkole!!!

Nie tak dawno wszystko się zaczęło, a już pożegnania nadszedł czas. Na szczęście żegnamy się tylko na dwa miesiące. To był trudny i pracowity rok dla wszystkich – uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Ale jednocześnie bogaty w wydarzenia i pierwsze sukcesy naszych podopiecznych. Dlatego więc dzień zakończenia roku szkolnego był dla wszystkich bardzo radosny i szczęśliwy. Rozpoczęliśmy go Mszą św. w kościele parafialnym pw. Bł. Karoliny, a następnie świętowaliśmy w szkole. Najmłodsi wraz z rodzicami spędzili ostatnie przedwakacyjne chwile w swoich salach z wychowawcami. Wręczane świadectwa i nagrody książkowe wzbudzały uzasadniony uśmiech na twarzach dumnych uczniów.

Młodzież z klas IV i V SP oraz I gimnazjum w szkolnej auli przeżyła również wzruszające chwile. Najlepsi otrzymali wartościowe nagrody za sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Spośród wszystkich uczniów wyłoniono i nagrodzono najlepszych sportowców. Tym, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem wręczono nagrody książkowe.

Na zakończenie tej części uroczystości pani policjant wręczyła karty rowerowe uczniom klas IV. Otrzymali oni dodatkowo odblaskowe kamizelki, by zwiększyć ich bezpieczeństwo na drodze.

To był gorący dzień, nie tylko ze względu na pogodę…….

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj