Archiwum aktualności

Wyjście do kina, zwiedzanie Radia Rzeszów oraz ...pyszne lody !

21 czerwca 2016 r. uczniowie klasy 1A oraz 1D wybrali się na integracyjną wycieczkę klasową. Początkowo uczniowie przybyli do Kina „Zorza”, gdzie obejrzeli film pt. „ Dzielny kogut Maniek”. Po obejrzeniu interesującej bajki, pełni dalszych wrażeń udali się na długo wyczekiwane zwiedzanie Radia Rzeszów. Dzięki uprzejmości pracujących tam osób, uczniowie mogli dowiedzieć się, czym zajmuje się dźwiękowiec oraz dziennikarz radiowy. Podczas pobytu w radiu uczniowie zwiedzili również prawdziwe studio nagrań, gdzie mogli spróbować swoich sił wokalnych, nagrywając różne piosenki. Ostatnim punktem wycieczki, którego niektórzy uczniowie nie mogli doczekać się od samego rana, były pyszne lody w pobliskiej lodziarni! Ten niezwykły dzień pozwolił uczniom poczuć klimat zbliżających się wielkimi krokami wakacji!

 

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj