Archiwum aktualności

Konkurs "Wielka Brytania moimi oczami" rozstrzygnięty

W maju uczniowie naszej szkoły zmagali się z konkursem „Wielka Brytania moimi oczami”. Ich zadaniem było zastanowić się, z czym kojarzy im się Wielka Brytania i przygotować na ten temat projekt. Liczył się pomysł i estetyka wykonania. Nasi uczniowie jak zawsze spisali się znakomicie. Przygotowane przez nich prace były piękne i zaskakujące. Wszystkie one zaprezentowane zostały podczas Pikniku Rodzinnego i to rodzice, uczniowie i przybyli goście oddawali głosy na najlepsze ich zdaniem projekty. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas Dnia Języków Obcych. Wtedy to Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom nagrody ufundowane przez firmę Pearson oraz skromne upominki.

Oto lista laureatów:

I miejsce – Karol Hadam (1b gimnazjum)

II miejsce – Natalia Bachleda (1b gimnazjum)

III miejsce – Joanna Grigiel (5a)

Wyróżnienie : Zuzanna Matias (1b gimnazjum) i Magdalena Cwynar (4a).

Nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika konkursu otrzymał Miłosz Jaremko z klasy 2a SP.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłowości i zapraszamy do udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj