Archiwum aktualności

Osiągnięcia uczniów ZS 7 w roku szkolnym 2015/2016

Miło nam poinformować wszystkich odwiedzających naszą stronę, że w pierwszym roku funkcjonowania naszej szkoły odnieśliśmy sukcesy w 33 konkursach pozaszkolnych, w tym – wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Bardzo aktywni byli uczniowie nauczania początkowego, jak również starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. Wszystkim tym uczniom należą się ogromne gratulacje.

Budując pozycję szkoły staraliśmy się być bardzo aktywni, wychodzić z wieloma propozycjami do dzieci i młodzieży, by rozwijać ich zainteresowania i wdrażać do samodzielnej pracy. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, bo byli bardzo pracowici i z powodzeniem startowali w konkursach i zawodach.

W tym miejscu należą się podziękowania nauczycielom, którzy stoją za każdym sukcesem wychowanka. To oni wspierali młodego człowieka podczas przygotowań, podpowiadali jak wykonać pracę, prowadzili dodatkowe zajęcia pozwalające na znaczne poszerzenie wiedzy i umiejętności uczniów. A dziś, wraz ze swoimi podopiecznymi, mogą cieszyć się z efektów wspólnej pracy.  

A efekty są naprawdę imponujące:

Osiągnięcia uczniów klas I-III SP

Osiągnięcia uczniów klas IV SP - IG

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj