Archiwum SP 4-8 2019/2020

Konkurs rodzinny "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa"

W dniu 5.12.2019. rozstrzygnięty został Konkurs rodzinny "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa". Powstało wiele przepięknych i fantastycznych ozdób świątecznych. Zgłoszonych zostało 88 prac, wykonanych przez najmłodszych i najstarszych uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ przygotowane prace były wykonane niezwykle pomysłowo, z wielką starannością i ogromnym zaangażowaniem zarówno dzieci jak i rodziców. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodzonych zostało 9 prac w trzech kategoriach wiekowych, a pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia – kolorowe kubki z motywem świątecznym.

Nagrody otrzymali:

I kategoria klasy I-III

I miejsce Milena Koprowicz klasa 1e

II miejsce Wiktoria Dander klasa 1d

II miejsce Max Hryniszyn klasa 1f

III miejsce Oskar Wroński klasa 1e

III miejsce Zuzanna Książek klasa 2e

II kategoria klasy IV-VI

I miejsce Zuzanna Hadam klasa 6a

II miejsce Maja Rachwalska klasa 5c

III miejsce Emilia Laskowska klasa 4d

III kategoria klasy VII-VIII

I miejsce Michał Demko klasa 7c

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj