Archiwum SP 4-8 2019/2020

KSIĄŻKA, BIBLIOTEKA NA NAS CZEKA!

Wszystkie klasy 4 uczestniczyły w lekcji bibliotecznej "Książka, biblioteka na nas czeka". Uczniowie odwiedzili Bibliotekę Publiczną nr 13 przy ul. Iwonickiej. Zajęcia były ciekawe i praktyczne.

Uczniowie mogli dowiedzieć się jak kiedyś wyglądały książki, zrozumieć jakie znaczenie miał wynalazek Jana Gutenberga oraz poznać jak obecnie wygląda praca w wydawnictwie i drukarni. Czwartoklasiści z zainteresowaniem oglądali różne typy książek (np. z ruszającymi się obrazkami). Bardzo pouczająca była także część zajęć dotycząca umiejętności właściwego postępowania z materiałami wypożyczonymi z biblioteki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj