Archiwum SP 4-8 2018/2019

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym"

23.05.2019 r. w Osiedlowym Domu Kultury „Tysiąclecia” w Rzeszowie rozstrzygnięty został Wojewódzki Konkurs Plastyczny Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”, organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody, Zarząd Okręgu Podkarpackiego w Rzeszowie. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej. Jego głównym celem było m.in. rozwijanie zainteresowań artystycznych, kultywowanie tradycji i zwyczajów Podkarpacia oraz uwrażliwienie dzieci na zagrożenia przyrody ojczystej.

Laureatami konkursu zostali:

Natan Purgacz, kl. 4b

Maja Rachwalska, kl. 4c

Mateusz Zieliński, kl. 4c

Zuzanna Stasik, kl. 4d

Aleksandra Fabińska, kl. 6a

Należy podkreślić, iż prace naszych uczniów zostały docenione wśród ogromnej ilości prac nadesłanych z całego województwa podkarpackiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj