Archiwum Gim 2018/2019

MAJOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE- Liga LA, Czwórbój i Trójbój!!!

Maj to miesiąc, w którym odbywają się lekkoatletyczne drużynowe zawody sportowe wszystkich roczników. 20.05.2019 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Liga LA (klasy VIII-IIIG). Startowały dziewczęta i chłopcy, z których te pierwsze zajęły I miejsce dzięki czemu awansowały do finału wojewódzkiego. Chłopcy zdobyli III miejsce.

W finałach 22.05.2019r dziewczęta mimo ciężkich warunków pogodowych walczyły do końca zajmując 14 miejsce w województwie.

Składy zespołów:

Zielonka Gabriela, Czaja Agnieszka, Siuba Paulina, Bielak Katarzyna, Samolej Daria, Porada Wiktoria, Kapusta Karolina, Krasoń Kamila, Bomba Nadia, Dymek Anastazja, Cupryś Zuzanna, Kolek Julia, Marciniec Alicja, Baran Dominika, Mita Oliwia, Konefał Oliwia

Dudek Wojciech, Tendelski Kacper, Matycz Maciej, Piotrowski Norbert, Kaniewski Kacper, Sadlej Mikołaj, Hałabuda Edmund, Żołobajluk Hubert, Tatara Dawid, Bochenek Michał, Panek Dawid.


            W dniu 24.05.2019 r. odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Czwórboju LA dla klas V-VI dziewcząt i chłopców. Uczniowie startowali w 4 konkurencjach LA: skok w dal, rzut piłeczka palantową, bieg na 60m i bieg na 600m (dzw), 1000m (chł). Drużyna dziewcząt zajęła 8 miejsce – 657 punktów, natomiast chłopcy 9 miejsce – 413 punktów.

Skład zespołów:

Kasza Oliwia, Mazela Olga, Pernak Wiktoria, Przyszlak Nikola, Woźny Aleksandra, Ustrzycka Karolina.

Kurz Kacper, Rząsa Wiktor, Łagowski Maksymilian, Kurosz Karol, Szema Nikander.


            We wtorek 4.06.2019 r. uczniowie klas IV walczyli o punkty w swojej kategorii wiekowej w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Trójboju LA. Dziewczynki i chłopcy startowali 3 konkurencjach: bieg na 60, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Podobnie jak w Czwórboju dziewczęta zajęły 8 miejsce – 336 punktów, a chłopcy 9 miejsce  – 233 punkty.  

Skład zespołów:

Aleksandra Szewczyk, Natalia Pomianek, Lena Rycko, Emilia Dworzańska, Kołacz Zofia

Miłosz Szajna, Żydzik Piotr, Osak Hubarta, Zieliński Mateusz. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj