Archiwum Gim 2018/2019

IV Piknik Rodzinny - było fantastycznie!!!

1 czerwca, w sobotę, dokładnie w Dzień Dziecka odbył się już po raz czwarty organizowany przez SP 18 Piknik Rodzinny. Dobrze, że nasz teren przyszkolny jest olbrzymi – dzięki temu mogliśmy pomieścić wszystkich gości. Mieszkańcy pobliskiego osiedla "Projektant" skorzystali z zaproszenia do wspólnego spędzenia sobotniego przedpołudnia i licznie przybyli pod naszą szkołę. Atrakcji było sporo i by odwiedzić wszystkie stoiska oraz skorzystać z przygotowanych propozycji naprawdę trzeba było dużo się nachodzić. Ale na szczęście nasza wspaniała Rada Rodziców przygotowała mnóstwo pyszności i zaspakajała wszystkich głodnych i spragnionych.

To były bardzo miłe, wspólnie spędzone chwile. Można było porozmawiać, pobawić się, sprawdzić się w różnych konkurencjach, a przede wszystkim pobyć ze sobą. Tak bardzo tego brakuje na co dzień, dlatego więc należało to, choć w części, nadrobić podczas pikniku. Uśmiechnięte buzie maluszków, liczne podziękowania od rodziców i zadowolone miny naszych uczniów to dowód, że czas myśleć  o kolejnej edycji pikniku - już za rok!!!

Popatrzmy na zdjęcia i przeżyjmy to jeszcze raz .... Ach…czego tam nie było….

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj