Archiwum SP 1-3 2017/2018

Sukcesy Valeriia Rukh w pływaniu

Valeriia Rukh uczennica klasy I d odnosi sukcesy nie tylko w szkole, ale również ma pierwsze osiągnięcia na polu sportowym. Od tego roku szkolnego trenuje w ZKS Stal Rzeszów skoki do wody, a już w czerwcu bieżącego roku wyjechała do Warszawy na zawody ogólnopolskie Grand Prix Polski w skokach do wody.

16 i 17 czerwca 2018 roku w Pałacu Młodzieży w Warszawie odbyła się I Edycja Grand Prix Polski w skokach do wody. W zawodach wzięło udział 76 zawodników z sześciu klubów z całej Polski, z kategorii wiekowych od E1 do C, czyli od 6 do 13 lat.
ZKS Stal Rzeszów reprezentowało 18 zawodników.
W najmłodszej startującej podczas I edycji Grand Prix kategorii wiekowej E1 bardzo dobrze skakała jedyna reprezentantka klubu Valeriia Rukh (2011), która z obu przyrządów (1m oraz 3m) zdobyła srebrne medale.
Jesteśmy dumni z naszej uczennicy i życzymy jej dalszych osiągnięć w nauce i w sporcie!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj