Archiwum SP 1-3 2017/2018

Wycieczka klas Ic i Id do Pstrągowej Ranczo

W dniu 19 czerwca 2018 r. klasy Ic i Id wyjechały na wycieczkę do Pstrągowej Ranczo. Po przyjeździe na miejsce dzieci wybrały się na wycieczkę do Mini Zoo. Obserwowały daniele (wśród nich jednego albinosa), lamy, kozy i barany. Wielką atrakcją było wyjście na wieżę widokową, skąd rozpościerały się przepiękne widoki najbliższej okolicy. Po dłuższej wędrówce przyszedł czas na odpoczynek. W ogromnym tipi uczniowie degustowali pieczone w ognisku ziemniaki. Niektórzy czynili to po raz pierwszy. Po zjedzeniu drugiego śniadania i harcach na placu zabaw dzieci odbyły przejażdżkę wozem do gospodarstwa rolnego, gdzie poznały zwierzęta hodowane i obserwowały dojenia krowy. Po zjedzeniu obiadu przyszedł czas na powrót.

Dzieci nie miały ochoty wyjeżdżać, niektóre chciały rozpocząć wycieczkę od nowa. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i nasza wycieczka również. Po niej zostały miłe wspomnienia, zdjęcia i ochota na kolejny wspólny wyjazd.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj