Archiwum SP 1-3 2017/2018

Świetlicowa "foto-budka"

Foto-budka to niezwykle modny ostatnio element każdego wesela, Sylwestra a nawet urodzin, gwarantujący wyśmienitą zabawę. Dlaczego by nie urządzić dzieciom takiej atrakcji w świetlicy?

W czerwcu odbyły się w naszej świetlicy szkolnej warsztaty kreatywne "Świetlicowa foto-budka". W czasie zajęć dzieci przygotowywały swoją własną świetlicową foto-budkę tworząc oryginalne rekwizyty do wykorzystania podczas sesji zdjęciowej. Po pomalowaniu papierowych talerzyków na kolor żółty, uczniowie tworzyli różnorodne  emotikony. Serdecznie dziękujemy pani N. Pilch, która gościła na naszych zajęciach za fantastyczną zabawę i dużą porcję uśmiechu.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj