Archiwum SP 1-3 2017/2018

Wyniki uczniów klas 1-3 startujących w XI Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Już po raz drugi uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „ Świetlik”- organizowany przez Akademię Młodych Odkrywców. Poprzez udział w konkursie uczniowie poszerzają wiedzę przyrodniczą, rozwijają swoje zainteresowania w obszarze nauk przyrodniczych, rozbudzają ciekawość poznawczą, zdolności obserwacyjne. Konkurs wskazuje na kilka ważnych elementów: uświadamia, że wszystko, co dzieje się w naturze ale też w domu, szkole, w środowisku najbliższym każdemu dziecku, da się wyjaśnić w sposób naukowy. Dlatego też każdy może mieć swój wkład w rozwój świata. Do konkursu przystąpiło 34 uczniów, 6 uczniów otrzymało wyróznienie z klas 1-3 SP.

 

WYRÓŻNIENIE:

 

  1. Valeria Rukh, kl. 1d.
  2. Malena Wisłocka, kl. 3a.
  3. Olga Geygiel, kl. 3a.
  4. Sebastian Osiadacz, kl. 3a.
  5. Bartek Hul, kl. 3d.
  6. Szymon Lubas, kl. 3d.

 

 

 

                                   Serdecznie gratulujemy.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj