Archiwum Gim 2017/2018

9.06.2018r. - III PIKNIK RODZINNY - to był wspaniały dzień!!!

Mimo że kolejna edycja pikniku przeszła już do historii to my będziemy go jeszcze długo  wspominać. Był sobotni, bardzo ciepły poranek, gdy na nasze przyszkolne tereny zaczęli przybywać pierwsi uczestnicy. My byliśmy gotowi już od wczesnych godzin porannych, aby - jak przystało na gospodarzy - przyjąć jak najlepiej gości i sprawić, by był to czas pełen niespodzianek i atrakcji. Frekwencja dopisała i wokół boisk oraz blisko sceny zrobiło się tłoczno.

Każdy – i ten duży, i ten mały – znalazł coś dla siebie. Sponsorzy dopisali, więc darmowych atrakcji nie zabrakło. Nie sposób nawet to wszystko opisać, więc najlepiej zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Wzruszającym było, gdy całe rodziny świetnie się bawiły, korzystały z możliwości sprawdzenia się w różnych konkurencjach. Była to prawdziwa integracja środowiska, wszyscy byliśmy razem – nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Nasze serca się radowały, gdy na twarzach najmłodszych widzieliśmy zaciekawienie, uśmiech i radość.

Mimo ogromnego zmęczenia już myślimy o kolejnym pikniku, za rok w czerwcu.

A teraz, oglądając zdjęcia, przeżyjmy to jeszcze raz.       

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj