Archiwum Gim 2017/2018

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Mój Las"

29 maja 2018 r. w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Opisowym dla Młodzieży Szkolnej „Mój Las”. Laureatką tego konkursu na szczeblu centralnym w kategorii gimnazjum została Sandra Ziemlińska z kl. 2bg, która zajęła I miejsce pokonując 24 finalistów z całej Polski.  Uczennica pisała  pracę na temat "Zwierzęta leśne - sprzymierzeńcy czy szkodniki" pod opieką p. Beaty Tutaj.

Konkurs organizowany  jest przez Zarząd Główny LOP oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Warszawie.

Gratulujemy!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj