Kryminalny piątek w bibliotece osiedlowej

11 marca Klub Kulturka znów wybrał się w ramach "Spotkań przy herbacie" do biblioteki osiedlowej. Tym razem tematem były kryminały. Okazuje się, że większość osób z naszej grupy lubi czytać ten rodzaj książek, a niektórzy są ich wielkimi fanami. Najpopularniejszą autorką wśród przyniesionych przez nas książek była Agatha Christie, co nie jest dziwne, bo to ją określono kiedyś "królową kryminałów".

Dużą poczytnością cieszą się także książki Arthura Conan Doyle’a - autora przygód Sherlocka Holmesa.

Ale wspominaliśmy też kryminały napisane przez innych pisarzy: Remigiusza Mroza, Camillę Lackberg, Martina Widmarka, Beatriz Oses, Agnieszkę Stelmaszyk, Kena Folleta oraz Nicki Thornton.

My sami w trakcie spotkania mieliśmy okazję spróbować swoich sił jako detektywi grając w "Czarne historie".