Archiwum SP 2016/2017

Nagrody w konkursie plastycznym "I Ty możesz zostać ilustratorem! Kocie przygody"

19 czerwca br. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w konkursie plastycznym "I Ty możesz zostać ilustratorem! Kocie przygody". Licznie przybyłych laureatów powitała kierownik Oddziału oraz pomysłodawczyni konkursu Stanisława Bełch - poetka, pisarka, autorka książek dla dzieci o przesympatycznych kotach i nie tylko.

Uczniowie klas IV - VI na lekcjach plastyki, pod okiem pani Eli Ficek, zabawili się w ilustratorów i wykonali piękne "kocie" ilustracje. Nagrodę dostała Kasia Hałdaś z klasy IV a, ponadto konkursowe jury wyróżniło Patrycję Świader z klasy IV b i Anię Pomianek z V  a. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy w Minigalerii Sztuki Dziecięcej Oddziału dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego 11.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj