Archiwum SP 2016/2017

5 miejsce w Igrzyskach Miejskich w piłce nożnej

Reprezentanci naszych najmłodszych klas, czyli I-III wzięli udział w rozgrywkach miejskich z piłki nożnej. Rywalizacja została podzielona na 3 dni, a wszystkie mecze odbywały się na stadionie miejskim. W rozgrywkach grupowych poziom reprezentowany przez wszystkie zespoły był na tyle wysoki, że dla naszych chłopaków zabrakło miejsca w finałowych rozgrywkach o miejsca 1-4. Jednakże nie załamało to naszych piłkarzy i w grupie „słabszej” pokazaliśmy na co nas stać i zwyciężając swoje mecze ostatecznie uplasowaliśmy się na 5 miejscu w Rzeszowie. Trzeba pogratulować i podziękować naszym najmłodszym zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły i wierzyć, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj