Archiwum SP 2016/2017

Sukces drugoklasistów w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Główka pracuje i ..."

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Rzeszowie był organizatorem  Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas drugich „Główka pracuje i…”  W XI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Główka pracuje i...” wzięło udział 60 uczniów klas drugich z 20 rzeszowskich szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły wykazali się doskonałą wiedzą matematyczną oraz logicznym myśleniem, zdobywając tym samym wysokie wyniki w konkursie. A oto oni:

Szymon Kędra kl. 2a - wyróżnienie

Miłosz Szajna kl. 2a - wyróżnienie

Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj