Archiwum SP 2016/2017

Warsztaty edukacyjne: "Jak zmieniać się na lepsze..."

Dla uczniów klasy 4a zostały przeprowadzone warsztaty edukacyjne: „Jak zmieniać się na lepsze…” Naszym gościem był pan Bartosz Nowak, wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Rzeszowie. Podczas spotkania nasi uczniowie wykazali się dużą aktywnością, chętnie zabierali głos i udzielali odpowiedzi na pytania. Warsztaty zostały zaprezentowane w sposób bardzo interesujący, a nasi wychowankowie utwierdzili się w przekonaniu, że warto zmieniać się na lepsze. Zajęcia bardzo podobały się wszystkim uczniom i już nie mogą się oni doczekać kolejnego spotkania, podczas którego podejmiemy zagadnienia z zakresu zdrowego trybu życia.