SZKOŁA PODSTAWOWA 4-8

Aktualności

Wycieczka rowerowa 7a

W dniu 22 czerwca, uczniowie klasy 7a zamienili szkolne ławki na rowery.
Głównym celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego oraz promowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli okazję poznać walory przyrodnicze najbliższej okolicy oraz przećwiczyć zasady bezpiecznego poruszania się na rowerze  w kolumnie.  
Cali i zdrowi, bogatsi o nowe doświadczenia i wrażenia wróciliśmy bezpiecznie na miejsce zbiórki. To co najpiękniejsze to, że cały dzień towarzyszył nam uśmiech, który nie schodził nam z twarzy i wyśmienity humor, mimo wielu trudnych wyzwań i niesprzyjającej deszczowej aury.