SZKOŁA PODSTAWOWA 4-8

Aktualności

Finał Kampanii Rowerowy Maj 2026

W maju uczniowie klas 5 i 6 naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w Ogólnopolskiej Kampanii „Rowerowy Maj”, promującej zdrowy styl życia oraz codzienne dojazdy do szkoły na rowerze lub hulajnodze.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i systematyczności. Dla uczniów, którzy osiągnęli 100% aktywnych przejazdów, odbyło się w szkole uroczyste wręczenie nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za udział w akcji.

Zwieńczeniem tegorocznego „Rowerowego Maja” był wspólny przejazd ulicami Rzeszowa, w którym również mieliśmy okazję uczestniczyć. Wydarzenie zgromadziło wielu młodych rowerzystów i było doskonałą okazją do wspólnej zabawy oraz promocji aktywnego trybu życia. Podczas finału odbyło się także losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników akcji.

Mamy nadzieję, że rowerowa pasja pozostanie z nami na długo, a za rok ponownie tak licznie weźmiemy udział w akcji.