SZKOŁA PODSTAWOWA 4-8
Międzynarodowy konkurs

"Kangur matematyczny
Aktualności
Finał Kampanii Rowerowy Maj 2026
W maju uczniowie klas 5 i 6 naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w Ogólnopolskiej Kampanii „Rowerowy Maj”, promującej zdrowy styl życia oraz codzienne dojazdy do szkoły na rowerze lub hulajnodze.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i systematyczności. Dla uczniów, którzy osiągnęli 100% aktywnych przejazdów, odbyło się w szkole uroczyste wręczenie nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za udział w akcji.
Zwieńczeniem tegorocznego „Rowerowego Maja” był wspólny przejazd ulicami Rzeszowa, w którym również mieliśmy okazję uczestniczyć. Wydarzenie zgromadziło wielu młodych rowerzystów i było doskonałą okazją do wspólnej zabawy oraz promocji aktywnego trybu życia. Podczas finału odbyło się także losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników akcji.
Mamy nadzieję, że rowerowa pasja pozostanie z nami na długo, a za rok ponownie tak licznie weźmiemy udział w akcji.
.png)









.png)



