SZKOŁA PODSTAWOWA 4-8

Aktualności

Ale to był dzień pełen przygód

Uczniowie klas 6c i 6d wybrali się 3 czerwca do Gospodarstwa Agroturystycznego AGRO-ReKREO w Momotach Górnych koło Janowa Lubelskiego i... nikt nie miał czasu na nudę! 

Gra terenowa „Ślimak” sprawdziła naszą współpracę i spryt, off-road po bezdrożach Lasów Janowskich dostarczył mnóstwo emocji, soft paintball wywołał wiele sportowej rywalizacji i jeszcze więcej śmiechu! Nie zabrakło również chwili na wspólny posiłek oraz rozmowy i zabawę w gronie koleżanek i kolegów. 

Pogoda dopisała znakomicie, humory jeszcze bardziej, a integracja klas była po prostu na medal! Wspólnie spędzony czas pozwolił nam lepiej się poznać, świetnie bawić i stworzyć kolejne niezapomniane wspomnienia. 

Wracamy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. To był fantastyczny wyjazd, do którego z pewnością będziemy wracać wspomnieniami. Kto wie... może kiedyś odwiedzimy to miejsce ponownie!