Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy "Magiczna moc bajek"

O pszczołach dużo wiemy i je szanujemy!

W ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek” uczniowie klasy 1d uczestniczyli w warsztatach pszczelarskich. Wspólnie rozmawialiśmy o tym, jak wygląda życie pszczół oraz ich codzienna praca. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób powstaje miód i kto dba o pszczoły. Kolejno poznaliśmy ciekawostki na temat tych pracowitych owadów. Na koniec uczniowie wysłuchali książki J.Guichard C.Xenard „Wszystko o…pszczołach” oraz P. Sochy „Pszczoły”, które uczniowie wspólnie oglądali.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj