MicrosoftTeams-image_(1)

SWIETLIK

logo instaling

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Sztuka emocji"

Grudniowy zachwyt ;)

Co to jest zachwyt? Co Was zachwyca? Jak wyrażacie zachwyt? Czy dźwięki i muzyka mogą zachwycać? Na te i tym podobne pytania odpowiadały dzieci z naszej świetlicy biorące udział w zajęciach w ramach projektu „Sztuka emocji”.

W rozmowie o zachwycie pomogły dzieciom obrazy i dźwięki oraz przywoływanie wspomnień, które wywołały u nich zachwyt. Każdy uczestnik zajęć mógł też zademonstrować jak wyraża swój zachwyt. Stworzony przez dzieci zachwycający music box pozwolił im zaprezentować swoją ulubioną muzykę i opowiedzieć co w niej i dlaczego zachwyca, a zwieńczeniem zajęć było zaprojektowanie instrumentu wydającego zachwycające dźwięki.