Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "English Special Days" 2023/2024

Carrot Day

Marchew należy do najpopularniejszych w Polsce i na świecie warzyw. Charakteryzuje się ona wysoką wartością odżywczą i zdrowotną. Z okazji Dnia Marchewki – Carrot Day,  dzieci utrwaliły i poznały nowe słownictwo w języku angielskim związane z nazwami warzyw i owoców. Dzieci chętnie wzięły udział w zabawach: zapamiętanie nazwy ukrytego obrazka, ,,Cut The Vegetable/Fruit” oraz ,,Color By Number”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj