Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "English Special Days" 2023/2024

Ladybird Day

W ramach zajęć z okazji Dnia Biedronki - Ladybird Day, dzieci z 1 klasy powtórzyły liczby i kolory w języku angielskim. Ich zadaniem było dopasowanie liczby kropek oraz kolorów biedronek do odpowiednio opisanych listków. Następnie dzieci poznały nazwy innych małych stworzeń - przyjaciół biedronek. Nowe słownictwo ćwiczyły poprzez wykreślanki, dopasowania oraz grę memory.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj