Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "English Special Days" 2023/2024

English Special Days - Cat Day

Dzieci uwielbiają koty i z radością wzięły udział w zajęciach z projektu z udziałem języka angielskiego. Na początku dzieci obejrzały prezentację multimedialną „ All about cats” , która przybliżyła im najciekawsze zagadnienia o kotach. Następnie dzieci wymyślały rymy do słowa cat. Powtórzyły części ciała kota po angielsku oraz obejrzały bajkę „Pete the cat” i dowiedziały się jakiego koloru buty nosił tytułowy kotek . Najbardziej jednak podobała się dzieciom gra „Feed the cat” - dzieci karmiły głodnego kota powtarzając kolory i liczby w języku angielskim.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj