Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł IV KULTURY ŚWIATA - Rangoli

Rangoli to popularna w Indiach sztuka wizualna. Jest to dekoracja z małych, kolorowych elementów. Do jej wykonania najczęściej używa się naturalnych, nietrwałych materiałów, które symbolizują nietrwałość świata. Najpopularniejszymi motywami są kwiaty, pawie, czy łabędzie.

Te zajęcia były niezwykle barwne. W przygotowaniu materiałów pomogli uczniowie, którzy przy użyciu kredy stworzyli kolorową sól. Była to dla nich niezwykła zabawa. Podczas zajęć podopieczni dowiedzieli się czym jest rangoli, a następnie w grupach przy użyciu kolorowej soli, muszli, kamieni, liści i płatków kwiatów, samodzielnie skomponowali te niezwykłe dekoracje. Zapraszamy do fotorelacji!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj